ДОДЈЕЛА ДИПЛОМА

У петак, 14.06.2019. године, у 17.00 часова у ЈУ Центар за културу  ће се обавити свечана додјела диплома 43. генерацији матураната наше Школе. Ове године гимназијско школовање завршава 69 матураната, распоређених у три одјељења – два одјељења општег и једно одјељење рачунарско-информатичког смјера.

Као и претходних, тако су и ове школске године наши ученици постигли многе успјехе на такмичењима. Један од њих је Стефан Косић, ученик IV3 одјељења. Стефан је остварио одличан успјех на Регионалном и Републичком такмичењу из физике, заузевши оба пута прво мјесто, због чега ће му бити уручена посебна диплома.

Вукове дипломе биће уручене ученицима који су током четворогодишњег школовања имали одличан успјех и примјерно владање, а то су Јована Јокић, ученица IV2 oдјељења и Невена Ђукић и Стефан Тошић, ученици  IV3 одјељења.

Честитамо свим ученицима који су успјешно завршили средњошколско образовање и желимо им успјех у наставку школовања.