КОНКУРС ПОВОДОМ ДАНА РЕПУБЛИКЕ

На конкурсу за најбоље ликовне и литерарне радове поводом Дана Републике, ученици наше школе на челу са њиховим ментором, професором Жељком Јелићем, освојили су прву награду за најбољу мапу ликовних радова, док је треће мјесто у категорији ликовних радова припало Весни Новаковић, ученици трећег разреда рачунарско-информатичког смјера. Похваљени су и радови Невена Шућура и Александре Брковић.

Тим поводом, професор Јелић и ученица Весна Новаковић су присуствовали на пријему који предсједница Републике Српске, госпођа Жељка Цвијановић, организује поводом предстојећих празника, Нове 2020. године, Божића и Дана Републике Српске.

Пријему су присуствовали привредници, културни радници, радници у медијима, представници универзитета, најбољи студенти и награђени ученици на горе споменутом конкурсу.