РЕЗУЛТАТИ СА РЕГИОНАЛНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

ЈУ Електротехничка школа Приједор је у суботу, 5. марта 2022. године, била домаћин 29. регионалног такмичења из математике за ученике средњих школа Републике Српске регије Приједор, на којем је учешће узело и седморо ученика ЈУ Гимназија Прњавор.

Најбољи успјех остварила је ученица рачунарско-информатичког смјера Катарина Марјановић освојивши треће мјесто у конкуренцији трећих разреда. Све честитке ученици на приказаном знању и постигнутом успјеху, али и њеним колегама – Стефану Малешевић, Марку Симић, Милици Мусић, Марку Кузмановић, Милошу Станојевић и Марији Калабић – на труду и залагању које су показали током припрема за такмичење под вођством својих ментора, професора Живана Гачић и Здравка Новарлић.