РЕЗУЛТАТИ СА РЕГИОНАЛНИХ ТАКМИЧЕЊА ИЗ РУСКОГ ЈЕЗИКА И ПРОГРАМИРАЊА

Поносни смо што се можемо похвалити новим успјесима наших ученика који достојанствено представљају ЈУ „Гимназија Прњавор“ на такмичењима.

На регионалном такмичењу из руског језика, које је одржано у суботу, 12. марта 2022. године,   у просторијама наше школе, ученица четвртог разреда друштвено-језичког смјера, Ана Прерадовић је освојила прво мјесто.

Поред тога, Јован Цвијановић, ученик трећег разреда рачунарско-информатичког смјера је освојио треће мјесто на Регионалном такмичењу из програмирања, које је одржано у исто вријеме у Техничкој школи у Градишци.

Честитамо Ани и Јовану, као и професорима менторима Слађани Маринковић и Златку Ивановић на одличном пласману.

Поносни смо и на Цвијановић Николу, Видић Алексеја и Ворас Игора због учешћа на такмичењу из програмирања, високом пласману, тимском раду и залагању.