ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА

Данас је у нашој школи организован Дан отворених врата за ученике деветих разреда основних школа у Прњавору. Директор школе Дајана Остојић пожељела је добродошлицу свим ученицима, а професори и ученици школе су се потрудили да будућим гимназијалцима представе могућности које пружа ЈУ „Гимназија Прњавор“.

Кроз презентацију и обилазак просторија школе, представили су им наставне и ваннаставне активности, упознали их са смјеровима које школа нуди и постигнућима ученика на разним такмичењима, као и могућности јачања, унапређивања и усавршавања властитих знања и вјештина у областима језика, природних, друштвених наука, као и информационих технологија, током четворогодишњег образовања.

Ученици, а и њихови родитељи су имали прилику да се упознају са условима уписа, начинима извођења наставе, капацитетима којим школа располаже и да разговарају са предметним професорима и ученицима, као и управом школе, који су им на располагању за све евентуалне нејасноће.

У школској 2022/23. години, ЈУ „Гимназија Прњавор“ уписује:

– Једно одјељење општег смјера (20 ученика);

– Једно одјељење друштвено-језичког смјера (20 ученика) и

– Једно одјељење рачунарско-информатичког смјера (24 ученика).

Бирај паметно, бирај да будеш дио нашег тима!

Видимо се у Гимназији Прњавор!