РАДОВИ НАШИХ УЧЕНИКА ОБЈАВЉЕНИ У ЗБОРНИКУ КЊИЖЕВНОГ СТВАРАЛАШТВА МЛАДИХ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

Литерарни радови ученика наше школе: Данила Божуновића, Ање Куртјак и Катарине Алексић, који су завршили гимназијско школовање у јуну 2022. године, као и Јоване Савић, ученице другог разреда рачунарско-информатичког смјера, објављени су у деветом издању Зборника књижевног стваралаштва младих Републике Српске, чији је издавач Културно- издавачки центар „Српска кућа“ из Пожаревца.

„Зборник књижевног стваралаштва младих Републике Српске“ је јединствен пројекат библиотеке “Млади таленти” у Србији и Републици Српској, чији је циљ да афирмише талентовану дјецу, помогне им да се остваре у улози писца и објаве своје прве књиге.  Књига је регистрована код Народне библиотеке Србије у Београду.

Честитамо ученицима, као и професорици Дубравки Вебер, под чијим вођством су наши ученици постизали сјајне резултате!

Наставите да његујете лијепу ријеч и љубав према књизи као и до сада.