СПЕЦИЈАЛНО ПРИЗНАЊЕ ЗА ГИМНАЗИЈУ ПРЊАВОР НА МЕЂУНАРОДНОМ ЛИТЕРАРНОМ КОНКУРСУ „МЛАДИ ЧУВАРИ СРПСКЕ НАРОДНЕ КУЛТУРЕ“

Под менторством проф. српског језика и књижевности Тање Анчић Милијашевић, ученице наше школе, Николина Ивановић, ученица другог разреда друштвено-језичког смјера и Николина Самац, ученица трећег разреда општег смјера учествовале су на Међународном литерарном конкурсу за ученике основних и средњих школа у земљи и расејању „Млади чувари српске народне културе”.

Са поносом објављујемо да је Удружење „Чувари дела Вука Караџића” из Чачка донијело одлуку о томе да ЈУ Гимназија Прњавор буде овогодишњи лауреат Специјалног признања за очување српског језика и ћирилице „Млади чувари српске народне културе ”.

Честитамо ученицама на изузетном успјеху и надамо се да ће он подстаћи све даровите ученике да изразе свој таленат!