ХУМАНИТАРНЕ КАРАОКE

Разред III1 општег смјера, са својом разредницом на челу, организовао је 13.12.2019. године хуманитарне караоке. Циљ ове хуманитарне акције био је прикупљања новца за одлазак на матурску екскурзију. Десет сјајних такмичара нам се те вечери, без треме и са одличним гласом, представило. Ипак, награда није било за свих десет. Жирију није било нимало лако, мада су са сигурношћу донијели праву одлуку. Док су наши другари бројали гласове, на сцени су нас забављали Зоран и Бојан Алексић.

Прво мјесто од стране жирија освојила је ученица другог разреда општег смјера, Марта Илишковић. Прво мјесто од стране публике припало је сјајном триу: Анелу, Жексу и Данијелу, ученицима четвртих разреда рачунарско инфорнатичког смјера, који су нас то вече насмијали до суза. И за крај, друго мјесто од стране публике однијела је Белма Ћуран, такође ученица другог разреда општег смјера. Дивна атмосфера владала је цијело вече у Центру за културу Прњавор, а такмичари су са лакоћом испунили сва наша очекивања!