ШКОЛСКА ТАКМИЧЕЊА

Током мјесеца  фебруара одржана су школска такмичења из предмета за које је то предвиђено планом и програмом. Ученици који су имали најбоље резултате, односно ученици који су освојили прва три мјеста, ићи ће на регионална такмичења која ће се одржати током марта. Представници наше Школе на регионалним такмичењима биће сљедећи ученици:

МАТЕМАТИКА

I разред: Ђорђе Марић, Катарина Марјановић и Даница Гачић

II разред: Марко Кузмановић и Милош Станојевић

III разред: Жана Винчић, Марко Грабас и Милан Илишкови

IV разред: Никола Стојчић, Филип Кукавчић и Сандра Ивановић

ФИЗИКА

I разред: Катарина Марјановић, Никола Цвијановић и Даница Гачић

– ИНФОРМАТИКА

Такмичили су се ученици свих разреда, а најбоље резултате остварили су Јован Цвијановић, Давид Глигорић, Марко Грабас и Александар Дакић

СРПСКИ ЈЕЗИК

II разред: Слађана Дебељак, Хелена Кузмановић, Милош Станојевић и Марија Калабић

ГЕОГРАФИЈА

III разред: Жана Винчић, Марко Калаба и Ана Марија Стојчић

ПРОЈЕКАТ „Ја грађанин“ најуспјешније су реализовали представници одјељења IV1, а тема коју су изабрали и презентовали је Уређење Трга српских бораца.

Ученицима желимо срећу и добре резултате на вишим нивоима такмичења.