ЗАХВАЛНИЦЕ И КЊИГЕ ЗА ШКОЛЕ ИЗ ПРЊАВОРА

Предсједник бањалучког Одбора за помоћ Косову и Метохији, Милорад Арлов, уручио је данас захвалнице и књигу „Хумано срце Српске“ директорима основних и средњих школа општине Прњавор.

Захвалнице су уручене у знак захвалности због учешћа у великој хуманитарној акцији Одбора за изградњу Дневног центра ‘Подржи ме – 9.јануар’ у Косовској Митровици.

„Корисници центра ће бити дјеца и млади са потешкоћама у развоју, као и чланови Удружења родитеља ‘Подржи ме’. У овом центру, који је замишљен као њихова друга кућа, имаће сву потребну едукацију. Биће то велики поклон Републике Српске“ , рекао је Арлов.

Он је упутио ријечи захвалности за свих 81 основну и средњу школу које су до сада учествовале и додао да се у ову хуманитарну акцију до 15. фебруара могу укључити и друге школе које то желе и могу. Захваљујући дјеловању Одбора за помоћ Косову и Метохији, на најбољи начин граде се мостови сарадње између дјеце у Републици Српској и на Косову и Метохији.