КАТАРИНА МАРЈАНОВИЋ НИЖЕ УСПЈЕХЕ НА ТАКМИЧЕЊИМА

Катарина Марјановић, ученица трећег разреда рачунарско-информатичког смјера, знањем исписује нашу историју и на најбољи начин представља ЈУ „Гимназија Прњавор“.

На Републичком такмичењу из физике, које је одржано 30. aаприла 2022. године у ЈУ Гимназија „Филип Вишњић“ Бијељина, освојила је треће мјесто. На такмичењу је учествовало 38 такмичара средњих школа из 10 градова Републике Српске.

Честитамо Катарини и професорици Горани Ружичић која ју је припремала за такмичење. Поносни смо на сваки успјех Катарине, као и свих осталих ученика који на достојан начин представљају нашу школу и дају нам додатну мотивацију да се трудимо да ученицима што квалитетније пренесемо знање и обезбиједимо што боље услове за рад.