АКЦИЈА „ЧЕПОМ ДО ОСМИЈЕХА“

На иницијативу директорице школе Дајане Остојић, ЈУ Гимназија Прњавор прикључила се акцији „Чепом до осмијеха“ чији је циљ да се утиче на свијест дјеце и младих о потреби очувања животне средине, али и још боље видљивости дјеце, односно особа са потешкоћама у развоју.

У дворишту школе постављено је метално срце, које је направио школски мајстор, уз несебичну подршку родитеља, као партнера школе, те ће служити за прикупљање пластичних чепова, чијом рециклажом Удружење родитеља дјеце са аутизмом „Дуга“ ће обезбиједити додатна средства за активности овог удружења.

Један чеп – један велики осмијех за породицу!

ЈУ Гимназија Прњавор овим путем позива и ученике других школа, као и грађане наше локалне заједнице да се одазову овој акцији и учествују у овој хуманој мисији.

Акција се спроводи у Градишци, Мркоњић Граду и Бања Луци, а од данас и у Прњавору.