ЕКИПА ПРВЕ ПОМОЋИ ЈУ ГИМНАЗИЈА ПРЊАВОР ПЛАСИРАЛА СЕ НА РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ

Градска организација Црвеног крста Прњавор је у суботу, 29. априла 2023. године, организовала градско такмичење екипа прве помоћи. На такмичење се пријавило укупно пет екипа, двије из категорије омладине и три из категорије подмлатка.

Нашу школу су представљали: Давид Пргоњић, Неда Стојчић, Марко Марић, Огњен Ковјанић, Јана Вукомановић, Валентина Старчевић и Николина Цвијановић предвођени професорицом Јованком Вишекруном.

Такмичење је протекло у најбољем реду, а пласман на Регионално такмичење, које ће ове године бити одржано у Латкашима, обезбиједиле су првопласиране екипе: ЈУ Гимназија Прњавор у категорији омладине и ЈУ ОШ “ Бранко Ћопић“ Прњавор у категорији подмлатка.

Честитамо нашим ученицима и професорици Јованки Вишекруна, која их је припремала за такмичење и желимо им пуно успјеха на следећем нивоу такмичења!