УРУЧЕНЕ НАГРАДЕ НА КОНКУРСУ „МОЈА ОЛОВКА ПИШЕ ЋИРИЛИЦОМ“

Поводом Дана словенске писмености и културе, српско просвјетно и културно друштво „Просвјета“ Градски одбор Бања Лука, 24. маја 2023. године организовало је завршну свечаност у бањалучком Дому омладине, на којој су уручена признања, књиге и новчане награде награђеним учесницима на конкурсу „Моја оловка пише ћирилицом“.

Имали смо част да свечаности присуствује и наша ученица Тара Ђураш, ученица првог разреда рачунарско-информатичког смјера, која је добитница Бронзаног пера у категорији средњошколаца.

У овој категорији, конкурсу се одазвало 25 средњих школа из Републике Српске, које су послале 76 ученичких радова.

Још једном честитамо Тари и надамо се да ће наставити са његовањем ћириличног красописа!